obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
  |   Hlavná stránka   |   Kontakty   |   Slobodný prístup k informáciám   |   Fotogaléria   |   Internetová ŽK   |   Zmluvy a faktúry   |   Verejné obstarávanie   |   Iné zmluvy   |   Ochrana osobných údajov   |  
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
 - Hlavná stránka 
    ZÁPIS DETÍ DO 1. ROČNÍKA 
    Voľné pracovné miesta 
    Naše aktivity 
    + O škole 
    Správa 
    Školský vzdelávací program 
    Školský poriadok 
    Učitelia 
    Rozvrh 
    Organizácia školského roku 
    Krúžky 
    Školský klub detí 
    Centrum voľného času 
    + Projekty 
    Poradenstvo 
    Školská jedáleň 
    + Rodičovské združenie 
    - Platby rodičov 
    Rada školy 
    Fotogaléria 
    Zásady komunikácie s externým prostredím 
    Tlačivá na stiahnutie 
Vychovávatelia  CVČ
 
 
Mgr. Jiří Adámek
 
Mgr. Peter Gutyan 
Mgr. Karol Máčik 
Eva Fratričová  
Mgr. Lukáš Veizer  
Barbora Čaniová
Mgr. Peter Ivanovič 
 
Jedenásť rokov v našej škole trénujú mladé plavecké talenty. Ich materskou organizáciou je plavecký klub ORCA so sídlom v Bratislave. Predsedníčkou plaveckého klubu je Mgr. Irena Adámková. Premenovanie ŠSZČ na CVČ nastalo v januári 2013.
V školskom roku 2015/2016 v CVČ  pracuje plavecký oddiel, ktorý má 5 skupín a basketbal, ktorý má tri skupiny. Plávanie je zamerané na športové plávanie. Členovia plaveckého oddielu sa zúčastňujú okresných, krajských, celoslovenských aj medzinárodných súťaží. Basketbal je zameraný na športovú prípravu, základy techniky basketbalu a zápasy medzi oddielmi.
V tomto šk. roku je do CVČ prihlásených 142 žiakov v rôznych vekových kategóriách. Oddiely navštevujú žiaci našej ZŠ ale i iných ZŠ a gymnázií v meste. Deti trénujú plávanie v ranných a popoludňajších hodinách pod vedením troch trénerov, a to: P1, Š3 - Mgr. Lukáš Veizer, Š2 - Mgr. JiříAdámek, P1, Š4, Š5 – Eva Fratričová. Basketbalové tréningy sú v popoludňajších hodinách. Tréningy vedie Bc. Monika Mikušová - prípravka, Barbora Čaniová - dievčatá a Mgr. Peter Ivanovič - chlapci.


Kontakty:

Tel./Fax: 00421-2-45945239
E-mail:  orcabratislava@orcabratislava.sk
www.orcabratislava.sk

BASKETBAL:
Barbora Čaniová: 0903 842483
Mgr. Peter Ivanovič: 0903 670088


VÝCHOVNÝ  PROGRAM  CVČ - CENTRUM  POHYBU

NAŠE  BASKETBALISTKY
V sobotu 14.11.2015 sme odohrali druhý ligový zápas na domácej pôde proti súperovi z Ivanky pri Dunaji. Bohužiaľ, znova sme mali nekoncentrovaný začiatok a preto  náš súper hneď v prvej štvrtine získal veľmi ľahko 10 bodový náskok. V ďalších štvrtinách sme mu z neho pomaly ukrajovali, ale zápas sa nám napokon aj po veľmi dobre odohratej štvrtej štvrtine, kde sme boli jednoznačne lepším teamom, nepodarilo vyhrať. Ak by sme premenili trestné hody, zápas by sme vyhrali no šťastena stála tentokrát pri našom súperovi. Strelecky sa v zápase darilo najviac Emmke Kočišovej a Adelke Ziburovej. Pochvalu si zaslúžia však všetky dievčatá, zato že bojovali a povzbudzovali svoje spoluhráčky až do poslednej sekundy zápasu. Najbližšie nás o dva týždne čaká zápas v Starej Turej, verím, že tentokrát sa nám podarí vyhrať.   
img_4328.jpg
 
PLAVECKÉ NÁDEJE

 
 
Najmladší plavci z 21 klubov západného Slovenska sa stretli na super pretekoch. Na plavárni Gaudeamus  v Bratislave chlapci a dievčatá súťažili v 8 disciplínach. Každý si mohol vybrať po dve. Ja som si vyplával bronz na 25 metrov motýlik. Z našej triedy na týchto krajských pretekoch bolo 5 žiakov. Všetci z PK Orca sme sa snažili bojovať o medaily a prekonať svoje doterajšie časy.
  
Martin Jankech, III.C 
  
(c) www.stranka.info - sami si vytvorte svôj Web